✓ INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

✓ INDIVIDUÁLNÍ CENY

✓ INDIVIDUÁLNÍ MOŽNOSTI

Hlídání

Potřebujete hlídat pejska přes den nebo přes noc? Objednejte si hlídání. Pejska mi buď můžete přivézt, nebo si ho vyzvednu. Doba hlídání je neomezená, mohu hlídat jeden den nebo i dva týdny. O pejska se vždy starám v režimu, na který je zvyklý, a na kterém se s majitelem domluvíme. 

Venčení

Potřebujete pejska přes den vyvenčit? Objednejte si venčení. Půjdu s ním ven tam, kam je zvyklý, anebo s ním vyjedu do lesa, když si to budete přát. Pokud máte speciální požadavky, jako třeba výcvik během venčení, nebo běh, aby pejsek získal kondici, můžeme se domluvit. 

"Au-pair"

PRO CITLIVÉ PEJSKY

Snáší váš pejsek špatně změny prostředí? Je nemocný, citlivý nebo nervózní? Pro vás je služba hlídání přímo v bytě majitele. Lze krátkodobě (přes den či noc), nebo dlouhodobě (několik dní nebo týdnů).

STEJNĚ JAKO JE INDIVIDUÁLNÍ PÉČE O PEJSKY, JSOU INDIVIDUÁLNÍ I CENY.

PROTOŽE NEJSEM AGENTURA, A PROTOŽE KAŽDÝ MAJITEL MÁ TROCHU JINÉ POŽADAVKY, NA CENĚ SE SPOLU DOMLUVÍME PŘI OSOBNÍM SETKÁNÍ, AŽ BUDU ZNÁT VŠECHNY PODROBNOSTI.

VŽDY SE ALE SNAŽÍM, ABY BYLY SPOKOJENÉ VŠECHNY TŘI STRANY. MAJITEL, PEJSEK I JÁ.

Sledujte mě na Instagramu

Uložte si tuhle stránku, pošlete si ji mailem nebo prostě vytiskněte.

Neztraťte na mě kontakt! Vytiskněte si informace, nebo si je pošlete do mailu, ať je neztratíte. Pokud se vám má nabídka líbí, sdílejte jí na svém Facebooku, nebo jinde. Určitě se bude hodit i dalším páníčkům.