PÁR SLOV O MNĚ

Jmenuji se Klára a psy a zvířata obecně miluji odjakživa. Už jako dítě jsem chodila venčit pro radost a už na základní škole jsem chodila vypomáhat do místní veterinární ordinace. Proto jsem se později rozhodla jít studovat střední veterinární školu. Po studiu jsem se dále tomuto oboru nevěnovala profesně, ale byl to pouze koníček při práci. Pracovala jsem v marketingu a u toho začala hlídat pejsky pro radost. Postupně se mi rozrůstala klientela a lidé mě začali doporučovat. Rozhodla jsem se tedy věnovat se tomu naplno, protože to je to, co mě opravdu baví a naplňuje.

SPOKOJENÝCH PEJSKŮ

HODIN HLÍDÁNÍ TÝDNĚ

ROZDANÝCH PAMLSKŮ

LET ZKUŠENOSTÍ

ROKY STUDIA VETERINY

Jak dlouho už hlídám?

Aktivně se hlídáni věnuji druhým rokem. Předtím jsem pomáhala s hlídáním a výcvikem pouze rodinným příslušníkům a známým a to prakticky už od dětství.

Co mě na hlídání baví?

Každý pejsek je jiný, baví mě je poznávat a individuálně s nimi pracovat. Je to práce snů, trávit čas v přírodě s těmito čtyřnohými miláčky, kteří mají takovou velkou radost ze života. Dělá mi taky radost, když vidím, že si mě pejsek pamatuje, rád mě vidí a majitelé se mi opakovaně ozývají. Je to opravdu hezký pocit vidět, že je spokojený pejsek i majitel.

Co dělám, když pejsek zlobí?

Pejsci jsou různí a na každého taky platí něco jiného. S některým je potřeba zacházet jemně, u jiných je naopak potřeba být ráznější. Pokud pejska ještě sama dobře neznám, všechno se snažím zjistit předem od majitelů. Za tu dobu, co se tomu věnuji jsou to ale už opravdu desítky psů, co mi prošlo rukama a to všech možných plemen a velikostí. Znám tedy už základní povahové rysy různých plemen a podle toho s nimi pracuji.

Sledujte mě na Instagramu

Uložte si tuhle stránku, pošlete si ji mailem nebo prostě vytiskněte.

Neztraťte na mě kontakt! Vytiskněte si informace, nebo si je pošlete do mailu, ať je neztratíte. Pokud se vám má nabídka líbí, sdílejte jí na svém Facebooku, nebo jinde. Určitě se bude hodit i dalším páníčkům.