Ceník

stejně jako je individuální péče o pejsky, jsou individuální i ceny.

Protože nejsem agentura, a protože každý majitel má trochu jiné požadavky, na ceně se spolu domluvíme při osobním setkání, až budu znát všechny podrobnosti.

Vždy se ale snažím, aby byly spokojené všechny tři strany. Majitel, pejsek i já.

Od čeho se odvíjí cena? 

Cena se odvíjí od spousty věcí. Primárně ale od toho, jak moc je potřeba se pejskovi věnovat. Pokud jde o hlídání, záleží na tom, zda vydrží nějakou dobu doma sám, nebo zda je potřeba s ním být stále, kolikrát denně a jak často je potřeba ho venčit, jak moc je socializovaný, zda vychází bez problému i s jinými pejsky, jestli jde o hlídání u majitele či u mě. V rámci venčení je to o něco jednodušší, ale určitě záleží na čase a délce venčení, lokaci, náplni procházky a dalších věcech.

Liší se cena při dlouhodobé spolupráci? 

Když se s klienty domlouvám na odměně, hraje v tom roli i to, zda bude spolupráce dlouhodobá, nebo jde pouze o jednorázovou výpomoc. Jsem ochotná a otevřená přistoupit na lepší podmínky pro klienta, když budu vědět, že bude hlídání/venčení pravidelné nebo opakované. Důvod je prostý – s pejsky, které už znám a jsme na sebe zvyklí, se mi lépe pracuje.  

Jsou sazby vyšší, pokud potřebuji hlídání na poslední chvíli? 

Pokud se jednou domluvíme na ceně, která bude vyhovovat všem, nebudu na ní nic měnit, ani pokud půjde o hlídání na poslední chvíli. Může se stát, že v daný termín už ale nebudu mít čas, proto je lepší rezervovat si termíny předem. Vždy se však snažím vyjít vstříc, jak jen to jde. 

     

“Klara is just awesome. You can really see that she loves animals. Our dog just loves her. She is really great at sending us update photos. I would totally recommend Klara.”

Barbara W. | Labradorský retrívr

Sledujte mě na Instagramu

Uložte si tuhle stránku, pošlete si ji mailem nebo prostě vytiskněte.

Neztraťte na mě kontakt! Vytiskněte si informace, nebo si je pošlete do mailu, ať je neztratíte. Pokud se vám má nabídka líbí, sdílejte jí na svém Facebooku, nebo jinde. Určitě se bude hodit i dalším páníčkům.